Książka ,,Miłków. Prawda i legenda o zaginionej wsi” – spotkanie promocyjne.

Stowarzyszenie”Pomóżmy Razem” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie w dniu 2 lipca 2017 godz.15:00 w GOK-Sala widowiskowa serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych historią Miłkowa i jego mieszkańców na spotkanie promocyjne książki Jana Kucy „Miłków. Prawda i legenda o zaginionej wsi” .
W trakcie spotkania będzie możliwość obejrzenia prezentacji zdjęć ze zbiorów mieszkańców Miłkowa i ich rodzin oraz nabyć książkę z autografem autora.
Serdecznie zapraszamy.!

IX Gala 2016/2017 Talent Powiatu Lubaczowskiego

W dniu 21.06.2017 w MOK Lubaczów odbyła się uroczysta gala IX edycji 2016/2017 Talent Powiatu Lubaczowskiego, której patronuje Starosta Lubaczowski a organizatorem jest Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.
Na uroczystościach nie zabrakło również warcabistów z Sekcji Warcabowej Stowarzyszenia „Pomóżmy Razem” w Starym Dzikowie, którzy otrzymali wyróżnienie w kategorii Młody Talent. Można by powiedzieć, że gdzie medale tam i nasze gwiazdy warcabowe. Do tego sukcesu przyczynił się Zespół Szkół im. ks. J. Twardowskiego w Starym Dzikowie, który nominował warcabistów do wyróżnienia. Szkoła zawsze zauważa osiągnięcia swoich uczniów i promuje je poza terenem gminy.
W ramach programu realizowane są działania promujące rozwój uzdolnień wśród uczniów szkół w powiecie lubaczowskim. Jednym z elementów programu jest nadawanie przez Starostę Lubaczowskiego tytułów dla uczniów podsumowujących ich roczny rozwój, wg kryteriów przyjętych w regulaminie.

Dzień dziecka

Galeria

Ta galeria zawiera 20 zdjęć.

Z okazji Dnia Dziecka 2 czerwca 2017 roku w GOK w Starym Dzikowie odbyła się symultana (jednoczesna gra z wieloma przeciwnikami) na 13 warcabnicach zawodników Sekcji Warcabowej Stowarzyszenia „Pomóżmy Razem” Stary Dzików z Kingą Hulak (LKS Unia Horyniec-Zdrój) wielokrotną medalistką … Czytaj dalej